|
Tripolis

Social Media Planner (SMP)

Zdjęcie dla Social Media Planner (SMP)
Social Media Planner (SMP)

doradztwo
Głównym celem usługi Social Media Planner jest wsparcie firm w prowadzeniu usystematyzowanej, profesjonalnej oraz skutecznej komunikacji z otoczeniem poprzez użycie mediów społecznościowych (promocja, wizerunek) oraz korzystanie z zasobów internetu (wiedza przydatna dla klientów, pracowników, aktualne przepisy) oraz pozyskiwanie funduszy na całokształt działalności.

Komunikacja ta ma dotyczyć:

- klientów - usługa ma prowadzić do budowy marki, zwiększania rozpoznawalności marki i produktów, zwiększenia zaufania do marki, wsparcia działań sprzedażowych;

- partnerów biznesowych- usługa ma prowadzić do zwiększania rozpoznawalności firmy, zwiększenia zaufania do firmy, zwiększenia zasięgu wiedzy o działaniach firmy, pozyskania nowych relacji biznesowych (m.in. dystrybutorzy, inwestorzy, współwykonawcy, podwykonawcy).

Fundacja posiada specjalistyczne certyfikaty i akredytacje poświadczające o jakości usług i kompetencjach zespołu, są to certyfikat Systemu Zarządzania Jakością potwierdzający spełnienie wymagań normy PN-EN ISO 9001:2015-10 w zakresie świadczenia usług szkoleniowych oraz doradczych.

Usługa Social Media Planner polega na współpracy doradców i specjalistów Fundacji Gospodarczej z klientami, badaniu ich aktywności w mediach społecznościowych, a następnie na opracowaniu indywidualnej strategii działań odpowiadających potrzebom firm.

Przykładowe bazy pozyskiwania informacji:

-Facebook/Instagram,

-Goldenline,

-Linkedin,

-Pinterest,

-YouTube,

-Forum Polskiego Biznesu,

-Polskie Forum Biznesu, Związek Pracodawców,

-Baza Konkurencyjności,

-Biuletyn Informacji Publicznej.

Działania w ramach usługi dzielą się na trzy etapy prowadzące do osiągnięcia celu głównego wobec każdego klienta. Czas trwania całej usługi zależy od potrzeb klienta. Usługę „SOCIAL MEDIA PLANNER” , realizujemy na zasadach komercyjnych.

 

DOSTAWCA USŁUGI
Fundacja Gospodarcza
Logo DOSTAWCA USŁUGI
Zdjęcie mapy Google
Ikona mapy

Olimpijska 2, Gdynia 81-538