|
Tripolis

Bałtycki Port Nowych Technologii

Bałtycki Port Nowych Technologii
Bałtycki Port Nowych Technologii

Bałtycki Port Nowych Technologii (BPNT) jest rozwinięciem oferty usługowej oraz inwestycyjnej Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Cztery budynki tworzą przyjazną dla biznesu, komfortową przestrzeń dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wśród najemców powierzchni są m.in. firmy stoczniowe, logistyczne i projektowe. BPNT to projekt Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, który powstał na gdyńskich terenach postoczniowych. Główną ideą jego utworzenia było wsparcie przemysłu morskiego i stoczniowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii.
Lokalizacja
Bałtycki Port Nowych Technologii zlokalizowany jest w doskonale skomunikowanej części Gdyni blisko centrum, co pozwala na pełne korzystanie z gdyńskiej oferty handlowo-usługowej, kulturalnej, turystycznej i gastronomicznej.
Do BPNT można dojechać zarówno prywatnym transportem, jak również komunikacją miejską. Od Śródmieścia Gdyni dzieli go 2,6 km co pozwala na szybki przejazd transportem publicznym (3 min - ZKM, 10 min - SKM Gdynia Stocznia – Uniwersytet Morski). Z BPNT z łatwością można też wyjechać na autostradę A1 leżąca w ciągu międzynarodowej trasy E75 (przez obwodnicę Trójmiasta). Wielkim atutem placówki jest także bliskość portu morskiego i nowoczesnych centr logistycznych.
Wspieramy firmy proponując im m.in.:

Elastyczne podejście do najmu
Aneksy kuchenne i bistro, restauracja/bar
Preferencyjne zasady wynajmu sal spotkań w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym w budynku G-330 Akwarium
Całodobowa ochrona i monitoring
Parkingi naziemne z ponad 270 miejscami postojowymi, a na ulicach ustanowiona jest strefa płatnego parkowania z opcją wykupu miesięcznego abonamentu
Dlaczego warto mieć biuro w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii
Bałtycki Port Nowych Technologii jest położony w interesującym stoczniowym otoczeniu blisko centrum Gdyni. Trzy budynki są idealne dla przedsiębiorstw działających w branży stoczniowej, natomiast czwarty – Akwarium – jest wynajmowany głównie przez firmy działające w obszarach logistycznych, projektowych i szeroko rozumianej gospodarki morskiej.
Do kogo w szczególności kierujemy ofertę
Przedsiębiorstw związanych z szeroko rozumianą gospodarką morską, m.in. stoczniowych, offshore’owych, logistycznych, transportowych i projektowych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zdjęcie dla Powierzchnie biurowe w Budynku G-330 Akwarium
Powierzchnie biurowe w Budynku G-330 Akwarium
Akwarium jest to 12-kondygnacyjny budynek biurowy zlokalizowany na terenie postoczniowym w Gdyni, przy ul. Kadłubowców 2.
LOKALIZACJA
Bałtycki Port Nowych Technologii
Logo LOKALIZACJA
Zdjęcie mapy Google
Ikona mapy

Kadłubowców 2, Gdynia 81-336