|
Tripolis

Gdański Park Naukowo-Technologiczny

budynek B GPN-T
Gdański Park Naukowo-Technologiczny, budynek B

Gdański Park Naukowo-Technologiczny (GPN-T) jest rozwinięciem oferty usługowej oraz inwestycyjnej Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Park stanowi miejsce, gdzie spotyka się nauka, technologia i biznes, tutaj też można otrzymać realne wsparcie w prowadzeniu biznesu.
O GPN-T
GPN-T stymuluje innowacyjną przedsiębiorczość, wspiera startupy i firmy bazujące na unikalnym pomyśle. Wspólnie z przedsiębiorcami, naukowcami i samorządowcami tworzy przyjazny do rozwoju firm ekosystem.
Lokując siedzibę swojej firmy w GPN-T przedsiębiorcy zyskują nie tylko bezpośrednie sąsiedztwo centrum Gdańska i największych uczelni Pomorza: Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Gdańskiego, ale także możliwość korzystania z infrastruktury Parku oraz wsparcie w budowaniu relacji biznesowych, współpracy z ośrodkami naukowymi oraz w działaniach promocyjnych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni w Gdański Park Naukowo-Technologiczny, zarówno biurowej, laboratoryjnej jak i produkcyjnej czy stanowisk w strefie coworkigowej.
WSPIERAMY FIRMY PROPONUJĄC IM M.IN.:

Preferencyjne stawki czynszu (w ramach pomocy de minimis)
Preferencje w otrzymaniu miejsca w żłobku i przedszkolu znajdującym się w GPN-T
Strefa relaksu na V piętrze budynku B połączona z dwoma tarasami widokowymi, zielona aranżacja patio przy budynku C, kwietna łąka
Aneksy kuchenne i bistro
30% zniżkę na wyjem sal spotkań w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym GPN-T
Dostęp do Space4Makers – warsztatu technicznego i robotycznego
Strefa dla rowerzystów w tym całoroczna wiata rowerowa, prysznice z szatniami i szafkami
Całodobowa ochrona i monitoring
Data Center i ogólnodostępne wifi
Parking naziemny i podziemny
Lokalizacja
Gdański Park Naukowo-Technologiczny leży w geograficznym centrum Gdańska, w dobrze skomunikowanej dzielnicy Piecki-Migowo. Do Parku poza samochodem z łatwością dotrzemy również komunikacją miejską – tramwajem oraz autobusem. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy oddalony jest od GPN-T zaledwie o ok. 10 km.
Dzięki drodze ekspresowej s6 łączącej Szczecin z Trójmiastem, Gdański Park Naukowo-Technologiczny bez problemu odwiedzić mogą mieszkańcy Sopotu (11 km), Gdyni (34 km) oraz dalszych miast z województwa Pomorskiego.
Dlaczego warto mieć biuro w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym
1.
prestiżowy i rozpoznawalny adres – ul. Trzy Lipy 3
2.
przyjazne miejsce do prowadzenia biznesu
3.
elastyczne podejście do najmu
4.
bliskość największych na pomorzu ośrodków naukowych
5.
pomoc publiczna w formie pomocy de minimis -
w postaci ulgi do czynszu i usług towarzyszących dla przedsiębiorców rozpoczynających funkcjonowanie w GPN-T przez okres maksymalnie 5 lat
6.
proekologiczne rozwiązania -
panele fotowoltaiczne, inteligentny system zarządzania ciepłem, czujniki ruchu
7.
pomoc we wdrażaniu i transferze nowych technologii
8.
budowanie sieci wzajemnych powiązań -
pomiędzy firmami prowadzącymi działalność na terenie Parku oraz instytucjami naukowymi z otoczenia Parku
9.
pomoc w promocji działań oraz wsparcie w prowadzonych innowacyjnych przedsięwzięciach
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zdjęcie dla Powierzchnie biurowe
Powierzchnie biurowe
Gdański Park Naukowo-Technologiczny to idealne miejsce dla innowacyjnych, rozpoczynających działalność firm ceniących elastyczne podejście do potrzeb najemców. GPN-T to tętniący życiem kompleks trzech nowoczesnych budynków o powierzchni około 40 000 m2, w tym ponad 24 000 m2 powierzchni przeznaczonej do wynajęcia.
Zdjęcie dla Coworking - Pakiet Pomorski
Coworking - Pakiet Pomorski
Pakiet Pomorski to biurko w strefie open space, z którego można korzystać w ramach limitowanego dostępu/ 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu w ramach pakietu komercyjnego.
Zdjęcie dla Coworking - Pakiet Specjalny
Coworking - Pakiet Specjalny
Pakiet Specjalny usług coworkingu Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego przeznaczony jest dla każdego przedsiębiorcy ceniącego dostępność 24/7 oraz własną, dedykowaną przestrzeń do pracy.
Zdjęcie dla Coworking - Pakiet Strefowy - Laboratorium – „Przetwarzania Obrazu i Dźwięku”
Coworking - Pakiet Strefowy - Laboratorium – „Przetwarzania Obrazu i Dźwięku”
Pakiet Strefowy Laboratorium – „Przetwarzania Obrazu i Dźwięku” przeznaczony jest dla innowacyjnych przedsiębiorców, których podstawowym obszarem działalności jest branża przetwarzania obrazu i dźwięku wykorzystujący w swoich projektach/pracach sztuczną inteligencję (AI), uczenie maszynowe (ML), analizę zbiorów danych (Big Data), technologie VR/AR (wirtualna rzeczywistość/rzeczywistość rozszerzona) itd.
Zdjęcie dla Coworking - Pakiet Strefowy - Laboratorium – „Europejski Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego”
Coworking - Pakiet Strefowy - Laboratorium – „Europejski Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego”
Pakiet Strefowy Laboratorium – „Europejski Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego” przeznaczony jest dla innowacyjnych przedsiębiorców, których podstawowym obszarem działalności jest branża bezpieczeństwa energetycznego (np. wykonujący audyty), cyberbezpieczeństwo (np. podmioty posiadające oprogramowania, sprzęt i usługi zapewniające bezpieczeństwo infrastruktury firmowej, monitoring sieci teleinformatycznych jak i komunikacyjnych, ogólny monitoring terenów).
Zdjęcie dla Coworking - Pakiet Ekonomiczny ICT
Coworking - Pakiet Ekonomiczny ICT
Do korzystania z Pakietu Ekonomicznego ICT zapraszamy startupy* z dziedziny ICT czyli przedsiębiorstwa, których głównym rodzajem działalności jest produkcja dóbr i usług pozwalających na elektroniczne rejestrowanie, przetwarzanie, transmitowanie, odtwarzanie lub wyświetlanie informacji.
Zdjęcie dla Box warsztatowy
Box warsztatowy
Space4Makers to przestrzeń twórcza dla innowatorów, majsterkowiczów, startupów i innych firm, która umożliwia rozwijanie projektów w dziedzinie nowych technologii i innowacyjnych produktów. Jest to miejsce, gdzie można korzystać z nowoczesnych narzędzi i maszyn, a także wymieniać się wiedzą i doświadczeniami z innymi uczestnikami. W prototypowni istnieje możliwość wynajmu boxów warsztatowych czyli wygrodzonej przestrzeni produkcyjno-magazynowej z osobnym wejściem.
LOKALIZACJA
Gdański Park Naukowo–Technologiczny
Logo LOKALIZACJA
Zdjęcie mapy Google
Ikona mapy

Trzy Lipy 3, Gdańsk 80-172