|
Tripolis

Specjalistyczne usługi dronem

Specjalistyczne usługi dronem w Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Specjalistyczne Usługi Dronem | Gdański Park Naukowo-Technologiczny

Specjalistyczne usługi dronem to kompleksowe podejście do wykonywania zadań z użyciem bezzałogowych statków powietrznych (UAV - Unmanned Aerial Vehicle). Dzięki zastosowaniu dronów możliwe jest wykonanie wielu prac szybciej, taniej i precyzyjniej, co znacznie zwiększa efektywność i jakość wykonywanych zadań.
Rodzaje świadczonych usług
Można skorzystać z jednego z elementów usługi lub wybrać kilka komponentów
1.
Produkcja zdjęć i filmów z drona -
Drony są idealnym narzędziem do wykonywania zdjęć i filmów z lotu ptaka. Mogą być wykorzystane do celów promocyjnych przy produkcji filmowej, reklamowej i innych zastosowań.
2.
Inspekcje wizyjne -
Drony są wykorzystywane do przeprowadzania inspekcji obiektów przemysłowych, takich jak linie energetyczne, elektrownie wiatrowe, rurociągi czy mosty. Dzięki temu możliwe jest szybsze i bezpieczniejsze wykrywanie usterek i szkód.
3.
Ortofotomapy i modele 3d -
Wykonanie nalotów fotogrametrycznych pozwala na dokładne i szybkie tworzenie ortofotomap oraz trójwymiarowych modeli terenu, budynków i obiektów. Metoda ta wykorzystuje specjalistyczne drony wyposażone w kamery i czujniki, które umożliwiają dokładne i precyzyjne pomiary.
4.
Monitoring jakości powietrza z zastosowaniem dronów -
Innowacyjna metoda, która umożliwia dokładne i szybkie mierzenie stężenia zanieczyszczeń w powietrzu na dużych obszarach, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach, np. wzdłuż dróg, w miastach czy wokół dużych zakładów przemysłowych.
5.
Inspekcje termowizyjne z zastosowaniem dronów -
Przeglądy budynków oraz instalacji fotowoltaicznych z zastosowaniem dronów to usługa, która umożliwia szybkie i dokładne wykrywanie wad i usterek w instalacjach i urządzeniach, poprzez wykorzystanie specjalistycznego sprzętu jakim jest dron wyposażony w kamerę termowizyjną.
Dlaczego warto skorzystać z usługi?
W ramach usługi oferujemy profesjonalne i indywidualne podejście zarówno z ziemi jak i z powietrza przy użyciu zaawansowanego sprzętu.
Operator

CAMDRONE
CAMDRONE operator
Camdrone to przede wszystkim profesjonalizm i bezpieczeństwo. Kilku letnie doświadczenie z bezzałogowymi statkami powietrznymi. Uprawnienia Urzędu Lotnictwa Cywilnego w zakresie VLOS / BVLOS / MTOM 25 kg / INS. Niezbędne ubezpieczenia do wykonywania lotów komercyjnych. Jesteśmy zarejestrowanym ośrodkiem szkoleniowym w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Dostarczamy dla naszych klientów kompleksowe usługi. Lubimy podejmować nowe wyzwania oraz tworzyć rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta.
DOSTAWCA USŁUGI
Gdański Park Naukowo–Technologiczny
Logo DOSTAWCA USŁUGI
Zdjęcie mapy Google
Ikona mapy

Trzy Lipy 3, Gdańsk 80-172