|
Tripolis

Design Management

Zdjęcie dla PPNT Gdynia
PPNT Gdynia

doradztwo
Chcesz poprawić funkcjonowanie swojej firmy? Wprowadzić nowy produkt lub usługę na rynek? Chcesz zacząć projektować i produkować w sposób zrównoważony, w duchu ekonomii cyrkularnej? Zobacz, co możesz zyskać, korzystając z usługi Design Management, świadczonej przez Centrum Designu i Strefę Startup | PPNT Gdynia.
Czym jest Design Management?
Design Management to sposób zarządzania, polegający na zastosowaniu metod projektowych. Opiera się na pracy warsztatowej w multidyscyplinarnych zespołach, w których łączą się kompetencje ludzi z różnych obszarów oraz ekspertów z wielu dziedzin. Metoda ta znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach, organizacjach oraz instytucjach na każdym etapie funkcjonowania.
Design Management stosuje się między innymi podczas:

tworzenia strategii
budowania marki
wprowadzania na rynek nowego produktu lub usługi
rozwoju już istniejącego produktu lub usługi
budowania komunikacji z odbiorcą/klientem
poprawy efektywności wewnętrznych procesów
Do kogo kierujemy nasze usługi?
Z usługi może skorzystać każda firma, bez względu na to, na jakim obszarze potrzebuje wsparcia. Co więcej, kontaktując się z nami, nie musisz wiedzieć, w jakim zakresie wymagana jest pomóc – wspólnie zdiagnozujemy jakie są Twoje potrzeby.
Design Management to rozwiązanie dla Twojego biznesu, jeżeli chcesz:

lepiej odpowiadać na potrzeby użytkowników
wytwarzać lepsze produkty
działać w sposób zrównoważony
wdrażać innowacyjne rozwiązania
oferować lepsze usługi
zwiększyć swoją przewagę na rynku
zmienić wizerunek firmy
dostosować swoją firmę do zmieniających się warunków tak, aby była odporna na sytuacje kryzysowe
usprawnić wewnętrzne procesy w firmie
Dlaczego warto skorzystać z usługi Design Management w PPNT Gdynia?
Skorzystanie z usługi Design Management umożliwia wypracowanie efektywnych rozwiązań, opartych na precyzyjnej analizie. Każda współpraca zaczyna się od dokładnego poznania sytuacji firmy i zmapowania jej potrzeb. Dopiero wówczas możemy określić, w jakim obszarze wymagane jest wsparcie. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego przypadku, nie korzystamy z gotowych wzorców. Analizujemy, badamy, testujemy i rozmawiamy. Robimy to pod kątem potencjalnych lub już istniejących użytkowników.
Nasi eksperci
Współpracując z nami, korzystasz z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów, reprezentujących cały przekrój specjalizacji z zakresu projektowania. Nasz zespół to najlepsi eksperci z zakresu: tworzenie strategii biznesowych, zarządzania projektami, badania jakościowe i ilościowe, UX i UI, Service Design, badane trendów i rynków, webdesig, projektowanie identyfikacji wizualnej oraz wzornictwo, budowania zespołów i kultury organizacji.
Nasi eksperci:

zdjęcie eksperta Tomasz Kośmider
Tomasz Kośmider
Centrum Designu | PPNT Gdynia
DOSTAWCA USŁUGI
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
Logo DOSTAWCA USŁUGI
Zdjęcie mapy Google
Ikona mapy

al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451