|
Tripolis

Transfer technologii

usluga-gpnt-transfer-technologii
Transfer technologii | Gdański Park Naukowo-Technologiczny

doradztwo
Usługa jest kompleksowym rozwiązaniem ułatwiającym realizację prac badawczo-rozwojowych, poprzez Transfer Technologii. Umożliwia przekształcenie wiedzy i wyników badań naukowych w praktyczne zastosowania.
Co oferujemy?
W ramach usługi Transferu Technologii doświadczeni brokerzy technologii z wiodących trójmiejskich uczelni przedstawią możliwości rozwoju potencjału przedsiębiorstwa. Dzięki temu usługobiorca może rozwijać swoją ofertę, a jednocześnie naukowcy mają możliwość wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności w praktyce.
Usługa realizowana jest przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny przy współpracy z trzema trójmiejskimi uczelniami zrzeszonymi w Związku Uczelni Fahrenheita – Politechniką Gdańską, Gdańskim Uniwersytetem Medycznym oraz Uniwersytetem Gdańskim.
Dlaczego warto skorzystać z usługi?
Oferta trzech wiodących uczelni w jednym miejscu – transfer technologii umożliwia współpracę między przedsiębiorstwami a naukowcami, co przyczynia się do tworzenia silnego ekosystemu innowacyjnego i wymiany wiedzy oraz doświadczeń.
Poprawa konkurencyjności - przedsiębiorstwa, które korzystają z transferu technologii, zwykle są bardziej konkurencyjne na rynku, ponieważ mogą oferować innowacyjne produkty i usługi, które przyciągają klientów.
Przyspieszenie rozwoju - transfer technologii pozwala na przyspieszenie procesu rozwoju i wprowadzanie innowacji na rynek, ponieważ firmy mogą skorzystać z gotowych rozwiązań technologicznych.
Do kogo kierujemy nasze usługi?
Usługa skierowana głównie do przedsiębiorstw, które szukają rozwiązań problemów technologicznych, są zainteresowane stworzeniem nowego produktu, prowadzeniem prac badawczo-rozwojowych czy tworzeniem prototypów.
Komponenty usługi
Ekspert Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego w ramach usługi Transferu Technologii doradzi między innymi gdzie można uzyskać profesjonalne wsparcie, nawiąże współpracę z odpowiednią jednostką badawczą oraz zaaranżuje pierwsze spotkanie dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa.
Zapraszamy do kontaktu

Jaśmina Zwierz
Jaśmina Zwierz ekspert GPN-T
Project Manager kom.: 603 573 377 e-mail: j.zwierz@strefa.gda.pl
DOSTAWCA USŁUGI
Gdański Park Naukowo–Technologiczny
Logo DOSTAWCA USŁUGI
Zdjęcie mapy Google
Ikona mapy

Trzy Lipy 3, Gdańsk 80-172