|
Tripolis

Prototypownia Space4Makers

usluga-gpnt-prototypownia-space4makers
Prototypownia Space4Makers | Gdański Park Naukowo-Technologiczny

W ramach prototypowni można otrzymać dostęp miedzy innymi do maszyn i urządzeń pozwalających na obróbkę drewna, metalu oraz tworzyw sztucznych, drukarek 3D i innych narzędzi drobnych.
Dostęp do ww. sprzętów można uzyskać w ramach dwóch abonamentów cenowych. Do dyspozycji użytkowników oddana jest również strefa czysta obejmująca miejsce spotkań, zaplecze socjalne i strefę relaksu.
Prototypownia
Przestrzeń twórcza dla innowatorów, majsterkowiczów, startupów i innych firm, która umożliwia rozwijanie projektów w dziedzinie nowych technologii i innowacyjnych produktów. Jest to miejsce, gdzie można korzystać z nowoczesnych narzędzi i maszyn, a także wymieniać się wiedzą i doświadczeniami z innymi uczestnikami.
Dostępne pakiety cenowe
Dostęp do pakietów można uzyskać wyłącznie po spełnieniu warunków początkowych zgodnie z regulaminem Space4Makers.
1.
Pakiet 1 -
dostęp do drukarki 3d oraz pozostałych narzędzi drobnych
2.
Pakiet 2 -
dostęp do zasobów z pakietu 1 oraz dodatkowo do frezarki, tokarki, zaginarki do blachy, przecinarki taśmowej, prasy ręcznej, szlifierki stołowej, wiertarki słupowej, kompresora tłokowego
Co wyróżnia Space4Makers?
1.
Dostęp do specjalistycznego sprzętu i narzędzi -
Space4Makers wyposażony jest w specjalistyczne narzędzia i maszyny, które dla pojedynczych użytkowników są drogie i trudno dostępne. Korzystający z prototypowni uzyskują nielimitowany dostęp 24h na dobę 7 dni w tygodniu do w pełni wyposażonego warsztatu, w którym mogą pracować nad swoimi rozwiązaniami
2.
Możliwość testowania i rozwijania pomysłów -
Prototypowania pozwala na stworzenie wstępnego modelu produktu lub projektu, który można przetestować i ewentualnie ulepszyć w trakcie prac nad finalnym produktem. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i pieniądze, które zostałyby poświęcone na późniejsze poprawki lub zmiany.
3.
Wymiana wiedzy i doświadczeń -
Istotnym elementem jest społeczność, która powstała wokół Space4Makers. Jest to miejsce gdzie nad swoimi pomysłami pracują przedstawiciele kół studenckich, startupy i młode przedsiębiorstwa, dlatego można spotkać ludzi z podobnymi zainteresowaniami oraz wymienić się wiedzą i doświadczeniami.
Zapraszamy do kontaktu

Wojciech Leonowicz
Wojciech Leonowicz - GPN-T
Główny Specjalista ds. Rozwoju Startupów | Dział Parków Naukowo-Technologicznych tel. st. 587404226 kom.: 601993611 e-mail: w.leonowicz@strefa.gda.pl
DOSTAWCA USŁUGI
Gdański Park Naukowo–Technologiczny
Logo DOSTAWCA USŁUGI
Zdjęcie mapy Google
Ikona mapy

Trzy Lipy 3, Gdańsk 80-172